Invisalign Tedavisi Yapan Yerler Nerededir?

Etkili iletişim ve konuşma sırasında herkesin güzel bir şekilde odaklanarak sizi dinleyebilmesi için en gerekli olan yapı diştir. Dişlerimiz hayatımız boyunca bizlere eşlik eden vücut sağlığımız için de önemli bir konumda olan bir vücut yapısı konumundadır. Fakat dişlerimize bazı nedenlerden ötürü zarar gelebilmektedir. Bu zararlar doğuştan olduğu gibi ilerleyen yaşlarımız ile beraberde gelebilir. Dişlerimizin yapısında aralıklı yapı ya da çarpıklık olabilir. Bu durumlarda ortodonti tedavileri kullanırız. Fakat en çok kullanılan ortodonti tedavilerinden diş teli tedavisi küçük yaştaki bireyler için uygun olsa da ilerleyen yaşlar ile bazı nedenlerden ötürü uygun olamamaktadır.

İnsanların yaşları ilerlemesi ile artan iletişim ve sosyal gücü diş yapılarına verdikleri önemi arttırmıştır. Diş yapılarında sorun olması durumunda tedavi ettiren bireyler estetik açıdan dışarıdan güzel gözükmeyen diş tellerini kullanmak istememektedirler. Bunun yerine bizlere konforlu bir tedavi sunan ve dışarıdan şeffaf yapısı sayesinde belli olmayan invisalign tedavisi daha uygun gelir durumdadır. Üstelik invisalign tedavisi yapan yerler son on yıl içerisinde artmış ve son yıllarda alanında daha sağlam ve bilgili hekimler gelişmiştir.

Invisalign Tedavisi Yapan Yerler Bizlere Ne Sağlamaktadır?

Invisalign tedavisi ile diş yapımızdaki sorunları gidererek düzgün bir diş yapısına kavuşuruz. Üstelik neredeyse görünmez bir yapısı sayesinde rahat bir tedavi süreci ile de beraber oluruz. Gelişmiş bilgisayar programları ile tedavi öncesi diş durumumuzu ve tedavi sonrası diş durumumuzu da tedavi esnasında görebiliriz. Bu bilgisayar programları sayesinde dişlerimize takılan ve bireylere özel olarak üretilen plaklara da kavuşmuş olmaktayız. Tedavi ile dişlerimize takılan plaklar 14 gün süre ile değiştirilmektedir. Hekimin belirlediği seanslar doğrultusunda devam eden bu işlem belirli zamanla dişlerin istenen pozisyona gelmesi sağlanır. Diş yapılarımız için invisalign tedavisi yapan yerler bizlere rahat ve konforu dişlerimize getirerek dışarıdan görünmeyen ve dış çevre ile olan iletişimlerimizde sorun yaşamadan bir tedavi imkani sağlarlar.

Invisalign Tedavisi Yapan Yerler İstanbul?

Invisalign ile iş hayatımız olsun sosyal anlamda arkadaş çevremiz olsun günlük hayatımızın her anında rahat bir tedavi geçiririz. İstanbul’ da invisalign tedavisi yapan yerler de Şişli’ de bulunan kliniğimize konforlu bir tedavi geçirmeniz için sizleri bekleriz.

Daha fazla detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir