Hollywood Gülüşü Nedir?

Sosyal medyada, televizyon ya da dergilerde gördüğümüz kişilerin gülüşlerini kimi zaman kıskanmışızdır. Herkes de olduğu gibi bizlerinde en çok yaptığı bir eylemdir gülmek…

Her birey güzel bir gülüşe sahip olmak ister. Bu sayede dış çevre ile olan iletişimimiz daha sağlıklı ve etkileyici olur. Ancak güzel bir gülümsemeyi etkileyen birçok faktör vardır. Güzel dişler, doğru bir ağız yapısı ve dudak hizalarımız bunların en önemlileridir.

Hollywood gülüşü güzel dişlere, ağız yapısına ve güzel bir dudak hizasına sahip olmayı içende barındıran bir estetik yöntemdir. Hollywood gülüşü adından da anlaşılabileceği gibi ekranlarda göz önünde olan kişilerin genel olarak dış çevreyi etkilemek için yaptırdıkları bir estetik gülüş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hollywood Gülüşü Yöntemi Nasıl Olmaktadır?

Günlük hayatımızda gülmek daha doğrusu güzel gülmek büyük bir ihtiyaçtır. İnsanları etkilemek daha doğru bir tabir gerekir ise özgüvenli bir yapıda insanın kendine güvenerek ve kendini rahat hissetmesi için yapılan Hollywood gülüş işleminde üst ön dişlerin görüntüsü, kesici dişlerin belirginliği, alttaki kesici dişlerin gülme sırasında ortaya çıkması esaslarına dayanmaktadır.

Hollywood gülüşünde Estetik İşlemleri Ne Kadar Sürmektedir?

Hollywood gülüşünde tedavi sürecini hastanın kendisi belirler. Bunun nedeni istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bir tedavi yolu çizilmesidir. Kısacası hastaya bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu konu hakkında hekiminize danışıp istekleriniz doğrultusunda doğru bir süre alabilirsiniz.

Sadece görünmeyen diş tellerinin uygulandığı Türkiye’deki ilk ve tek klinik olan Dr.Cem Caniklioğlu Lingual Ortdonti Kliniği’nde uygulamakta olduğumuz lingual tedavi Holywood Gülüşünde tedavi süecinin ilk aşamasını oluşturmaktadır.

 

Hollywood Gülüşü Herkese Uygulanır Mı?

Özgüvenimizi arttıran ve kendimizi mutlu eden güzel bir gülümseme herkesin hakkı ve arzusudur.

Hollywood gülüşü işlemlerinde öncelikle hastaların ağız ve yüz yapısı ile dişlerinde detaylı bir inceleme yapılır. Mevcut problemlerin tespit edilmesini takiben gerekli işlemlere başlanır. Ortodontik tedavi Holywood Gülüşü uygulamalarında sıklıkla uygulanan işlemlerin başında gelmektedir. Lingual tedavi bu işlem öncesinde yapılacak ortodontik tedavilerde erişkin hastaların tek tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Dr.Cem Caniklioğlu tarafından modifiye edilerek kliniğimizde uygulanmakta olan LAS (Lingual Sosyal Altı) tedavisi sayesinde hastalarımız ortodontik tedavilerini kısa sürede tamamlayabilmektedir.

 

Bazı vakalarda Hoywood Gülüşü uygulaması yapılamayabilir. Ancak Hollywood gülüşü genel anlamda çoğu insanın rahatlıkla ve bir sıkıntı çekmeden yaptırabileceği estetik bir uygulamadır.

Hollywood gülüşü Estetik İşlemlerinde Tedavi Ücreti Ne Kadardır?

Hollywood gülüşü estetik işlemleri hastanın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bir yol çizilerek yapıldığı için bir fiyat söylemek doğru olmamaktadır.

Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0 212 231 36 46 - 0 533 270 50 68