Tamamen gizli, mükemmel estetik!

1980’li yılların başlarında Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkan Lingual Ortodonti tedavisinde dişlerinizin arka yüzlerine yapıştırılan braketler başkaları tarafından görünmeleri mümkün olmadığından tedavi süresince kusursuz estetik sağlamaktadırlar.

Görünmeyen diş telleri ile görünen sonuçlar!

Lingual Ortodonti de dişlerinizin arkasına yapıştırılan braketler sayesinde, kimse tel tedavisi gördüğünüzü fark etmeden dişlerinizdeki düzelmeyi daha tedavi başından itibaren adım adım göreceksiniz. Bu teknik sayesinde kısa sürede mükemmel sonuçlar elde ederek arzu ettiğiniz gülümsemeye sahip olacaksınız.

Minimum rahatsızlık maksimum konfor

Lingual Tedavi de kullanılan lingual braketlerin boyut ve kalınlıklarının klasik ortodontik braketlere göre daha küçük olmaları ve diş düzeylerine tam adaptasyon sağlamaları apareylere alışma döneminde konuşma zorluğunu ve dilde rahatsızlığı minimuma indirir ve tedavi süresince maksimum konfor sağlar.

Lingual Tedavi ile sağlıklı diş ve dişetleri

Yapılan değişik çalışmalarda Lingual Teknik ile tedavi edilen vakalarda dişlerin arka yüzlerine uygulanan ortodontik aygıtların tükürük salgısını arttırarak dış taraftan uygulanan tellere göre daha az çürüğe sebep olduğu gösterilmiştir.

Hiçbir zaman geç değildir!

Günümüzde meydana gelen teknolojik gelişmeler sayesinde ortodontik tedavide yaş sınırı ortadan kalkmıştır. Siz de Lingual Ortodonti sayesinde kimse fark etmeden hayalinizdeki mükemmel gülüşe sahip olabilirsiniz.